Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C

Přehled sportovkyň vydělávajících vlastním tělem: Která je nejúspěšnější?

Autor: ptr
 • Sportovní krásky se nestydí.

  Moderní doba přináší mnohé možnosti. Jednu takovou, jak si velmi hezky přivydělat, objevili i některé ze sportovních hvězd. Prodej lechtivých snímků nebo videí je velmi dobře placen a přináší často lepší příjmy než samotná dřina na hřišti, v kleci či jinde. Nelze se tak divit, že této variantě je nakloněno čím dál více sportovkyň, které díky pravidelné dřině mají své tělo ve výborné kondici a nemají se tak za co stydět. Která ze známých hrdinek je v tomto ohledu vůbec nejúspěšnější? Připravili jsme pro vás přehled těch vůbec nejznámějších. Na dalších stránkách najdete jednotlivé vizitky a na závěr se můžete pokochat v obsáhlé galerii!

 • Paige VanZantová (27)

  VanZantová překvapivě nevyužívá zřejmě nejrozšířenější platformu, kterou je server OnlyFans. Místo toho si založila vlastní fanouškovou stránku, kterou pojmenovala vtipně PaigeFanZant.

  Během doby nastřádala už těžko uvěřitelných 1,2 milionu lajků. Roční předplatné pak vyjde na přibližně 2340 korun a za to dostanete přístup k pikantnímu obsahu této známé bojovnice.

  Ta svého času bojovala dokonce v nejprestižnější MMA organizaci UFC. Značnou popularitu si získala i díky televizní taneční soutěži celebrit, která se ve Spojených státech odehrává pod názvem Dancing with the Stars.

  Paige VanZantová je půvabná zápasnice.Foto Instagram
 • Madelene Wrightová (23)

  Bývalá fotbalistka londýnského klubu Charlton byla vyhozena poté, co se natočila jak popíjí šampaňské za volantem svého automobilu a na párty inhaluje neznámý plyn z balónku.

  Po tomto náhlém konci na fotbalových trávnících si našla nový způsob, jak si zajistit pohodlné živobytí. Na známé sociální síti OnlyFans má již přes patnáct tisíc lajků a sbírá další. Měsíční předplatné svých fotografií a videí prodává za 700 korun.

  Fotbalistka Madelene Wrightová se živí erotikou.Foto Instagram
 • Liz Cambageová (30)

  Velmi úspěšná basketbalistka se za své centimetry nestydí. Se svou rodnou Austrálií dokázala získat bronzovou medaili na olympijských hrách v Londýně 2012 a na klubové úrovni působí v nejprestižnější ženské lize WNBA.

  Liz dokáže zaujmout na první pohled a to především svou výškou. Dva metry a tři centimetry k tomu jsou na ženu dosti neobvyklé a populární hráčka s nimi umí nakládat.

  Australská basketbalová hvězda Liz CambageováFoto Instagram
 • Erica Fontaineová (23)

  Americká gymnastka si získává popularitu i tím, že ráda interaguje se svými fanoušky a poskytuje jim sexuálně provokativní obsah. Na serveru OnlyFans má přes čtyřicet tisíc lajků a zve všechny »na poznání její šílené stránky«.

  Měsíční členství prodává proti ostatním levněji a to za v přepočtu 220 korun. Za tuto cenu nabízí hodně odlišný pohled do svého života.

  Americká gymnastka Erica FontaineováFoto Instagram
 • Renee Gracieová (27)

  Automobilová závodnice si díky svým pikantním záběrům přijde na slušný balík. V loňském roce si dokázala přijít na ohromujících 150 milionů korun. To je více než vydělala za celou závodní kariéru.

  Nová kariéra ji ovšem stále původní závodní. Poté co se její boční příjem prozradil, tak byla suspendována. Avšak vzhledem k obrovskému nepoměru v úspěchu a penězích svého rozhodnutí zřejmě nelituje.

  Renee Gracieová byla nadějnou automobilovou závodnicí, ale nakonec se našla v pornuFoto Instagram
 • Galerie

  Paige VanZantová je půvabná zápasnice.
  Paige VanZantová je půvabná zápasnice.

 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###