Pondělí 15. srpna 2022
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym
Polojasno, bouřka 28°C

Žhavá dovolená fotbalové hvězdy: Ronaldo má ve vile erotickou místnost!

Autor: pl

Škoda za několik milionů ho nesrazila na kolena! Cristiano Ronaldo si plnými doušky užívá letní dovolenou na Mallorce, kde je obklopen rodinou a přáteli. A soudě podle dobré nálady, na ostrově mu nic nechybí. Není divu. Vila, ve které se fotbalista ubytoval, toho nabízí mnohem víc, než by běžný smrtelník na své dovolené vůbec potřeboval. Například i erotickou místnost!

Portugalský útočník ve službách Manchesteru United se rozhodl strávit letošní dovolenou s rodinou na Mallorce. Na španělském ostrově si užívá nejen zaslouženého relaxu s rodinou, ale v uplynulých dnech také vytáhl svou partnerku Georginu do víru velkoměsta a společně si vyrazili »za písničkou«.

Někdo by řekl, že poté, co Ronaldův bodyguard poslal fotbalistův luxusní vůz za více než 37 milionů korun do zdi, už nebude na srandičky nálada. Opak byl ale pravdou a na jednom z prvních videí, které Portugalec po havárii zveřejnil, si fotbalová hvězda vesele tančila bez trika po boku neteře Alície a syna Cristiana juniora (12), který na dovolené slavil narozeniny.

Je ale fakt, že kromě zničeného auta Ronaldovi na dovolené nejspíš moc věcí nechybí. Je obklopen svými nejbližšími, užívá si volna a stěžovat si nejspíš nemůže ani na ubytování... 

Kaple i pokoj na dovádění

Vila, kterou si útočník Manchesteru United zvolil pro letní dovolenou, je opravdu přepychová. Nachází se tam malá kaple, posilovna, bazén obklopený palmami, několik vířivek, hřiště na plážový volejbal, hřiště na minifotbal, a také erotická místnost v suterénu! Jak přesně ale místnost vypadá, a čím vším je vybavena, není jasné. Ani to, jestli by měli Ronaldo s přítelkyní Georginou čas ji využít, když se musí starat o pět dětí.

Ale nudit by se pětinásobný držitel Zlatého míče na dovolené rozhodně neměl. Jak už před časem avizovala anglická média, na Mallorcu si Cristiano vzal i svou jachtu Azimut Grande v hodnotě více než 158 milionů korun, která kotví na jihozápadě ostrova.

Ronaldo na dovolenou vyrazil se svou rodinou. Spolu s partnerkou Georginou se starají o pět dětí
Ronaldo na dovolenou vyrazil se svou rodinou. Spolu s partnerkou Georginou se starají o pět dětí