Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Jasno 23°C

Narozeniny Rudkovské: Od přátel dostala pompézní dar!

Autor: sm

Jen tak s něčím se nespokojí! Manželka ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka se pochlubila návštěvou divadla, ve kterém zhlédla baletní vystoupení Louskáček. A mezi běžnými smrtelníky Jana Rudkovská během představení rozhodně neseděla. Přátelé ji dostali dokonce do carské lóže!

„Nájezd na Louskáčka pokračuje! Mariinské divadlo a opět dárek – carská lóže od přátel!“ pochlubila se Rudkovská u fotek z divadla v Petrohradu. Manželku krasobruslařského šampiona si tak evidentně její okolí hýčká.

„Je zajímavé, že jsem pravděpodobně rekordmanem v počtu zhlédnutí tohoto baletu! Viděl jsem ho nejméně 50krát v různých zařízeních po celém světě!“ práskla na sebe Ruska, která evidentně velkolepou návštěvu divadla dostala od svých přátel darem k 48. narozeninám.

Ve svým instagramovém příspěvku zmínila manželka olympijského medailisty z Turína i sport, který se slavným baletem propojila: „A také je zajímavé, že jsme v roce 2016 překonali evropský rekord s 23 olympijskými diváky - téměř 220 tisíc za 10 dní, a v roce 2017 - 21 olympioniků na našich ledních představeních »Louskáček«. Kouzlo Louskáčka je nekonečné!“

Rudkovská se pochlubila místem v carském lóži
Rudkovská se pochlubila místem v carském lóži