Pátek 24. března 2023
Svátek slaví Gabriel, zítra Marián
Zataženo, déšť 16°C

Piquého další rozchod: Tenisová hvězda mu dala košem!

Autor: sm

Bývalá opora Barcelony už během své aktivní kariéry pomýšlela na zadní vrátka. V roce 2017 se proto Gerard Piqué (35) rozhodl založit investiční společnost Kosmos holding. Tam ostatně zaměstnává také svou milenku Claru Chiu Martiovou (23), kvůli které ztroskotal jeho vztah se zpěvačkou Shakirou. A zdá se, že tohle není jediný rozchod, kterému bývalý fotbalista za poslední dobu čelí...

Piqué momentálně dostal košem také od rakouské tenisové hvězdy Dominica Thiema (29), který s Gerardovou společností spolupracoval. „Kosmos neměl štěstí ani se mnou,“ potvrdil tenista informaci, že se jeho cesty s Piquého společnosti rozchází.

Ještě o víkendu přitom během Davis Cupu ukončení této spolupráce nic moc nenasvědčovalo. Piquého společnost má na tento turnaj nicméně velice neblahé vzpomínky. V minulosti totiž bývalý fotbalista na této akci prodělal miliardu. Ostatně, když Kosmos začal fušovat do organizace tohoto tenisového svátku, sklidila za to jeho firma velkou kritiku.

Útěchu ze ztráty jednoho ze slavných tenistů může teď bývalý kapitán Barcelony hledat alespoň v náruči své milované Clary Chii Martiové, která po jeho boku nahradila Shakiru a v jeho firmě by měla údajně pomáhat v oblasti PR.

Cesta Piquého firmy a slavného tenisty Dominica Thiema se rozešla
Cesta Piquého firmy a slavného tenisty Dominica Thiema se rozešla