20. ledna 2023 • 04:40

Piqué: Z fotbalové hvězdy kontroverzní podnikatel. Shakira o něm zpívá

Autor: pla
Vstoupit do diskuse
1
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Brno - Zlín: Zbrojovka padá do druhé ligy, fans na trávníku skandují na majitele Bartoňka
Zápis do lotyšských dějin! Bronzový gól Rubinse. Podívejte se
VŠECHNA VIDEA ZDE

Potkali se na slavnostním zahájení fotbalového MS 2010 v Jihoafrické republice, kde Gerard Piqué válčil na zeleném pažitu se španělskou reprezentancí, zatímco Shakira začátek tohoto fotbalového festivalu zpestřila svým zpěvem. Láska slavné dvojici trvala zhruba dvanáct let a teď o sobě oba dávají zase vědět.Shakira znovu na konec vztahu s neméně slavným fotbalistou poukázala ve své nové písni, kde se do bývalého stopera Barcelony nepěkně trefuje.

Důvodem jejich rozchodu byla údajně Piquého nevěra a sám fotbalista teď randí s novou přítelkyní a své bývalé partnerce, se kterou má dva syny, dává najevo, že je nad věcí, když záležitosti, které mu v písni Shakira vyčítá, přetavil do nadsázky.

A jaká je vlastně kariéra Piquého po konci na trávníku? Rodák z Barcelony se činí. Je z něj fotbalový bafuňář, podnikatel, který mění koncept tenisového Davis Cupu a netají se ani svými ambicemi, že by se jednou do katalánského velkoklubu vrátil coby prezident.

Vstoupit do diskuse
1

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud