Středa 22. března 2023
Svátek slaví Leona, zítra Ivona
Oblačno 17°C

Lyžařská hvězda Shiffrinová to po mistrovství světa pořádně rozjela: Divoké oslavy!

Autor: ptr

Má za sebou úspěšný světový šampionát a tak není divu, že přišel čas i na zaslouženou oslavu. Americká superstar alpského lyžování Mikaela Shiffrinová (27) se odvázala na balkoně luxusní restaurace La Folie Douce, která se nachází mezi Courchevelem a Méribelem. Tedy přímo v místech konání povedeného mistrovství světa.

Fanouškům předvedla velkolepou show. V jeden moment visela z vnější strany na zábradlí balkonu restaurace a kropila dav pod sebou šampaňským. Následně si z láhve i sama pořádně lokla. A šlo o pěkně drahou oslavu, cena jedné láhve šumivého moku se v horském středisku pohybuje od 47 tisíc korun do 380 tisíc korun. Po zisku tří cenných kovů na mistrovství světa to ale asi nebude velkou překážkou.

„14 medailí na mistrovství světa. Nemohu tomu uvěřit. Možná nikdy neuvěřím. Během tohoto mistrovství jsem prožila téměř každou emoci a vážím si každé z nich, i zklamání,“ zářila štěstím Mikaela po konci šampionátu. Její sbírka je opravdu rozsáhlá a řadí ji na úplnou špičku v tomto sportovním odvětví. Už jen jedna medaile jí chybí k dorovnání absolutního rekordu legendární Němky Christl Cranzové.

Mikaela Shiffrinová pořádně oslavila úspěšné MS.
Mikaela Shiffrinová pořádně oslavila úspěšné MS.