Středa 22. března 2023
Svátek slaví Leona, zítra Ivona
Oblačno 17°C

Děsivý zážitek tenistky Voráčové: Díky bohu, že jsem naživu!

Autor: pl

Má tuhý kořínek na kurtu i v osobním životě. Zatímco spousta jejich vrstevnic už v jejím věku odpočívá v tenisovém důchodu, Renata Voráčová ve svých devětatřiceti letech stále prohání soupeřky. To plánovala i na turnaji WTA v Mexiku, jenže plány se kvůli nezodpovědnému řidiči zčistajasna změnily!

Co se vlastně přihodilo? Voráčová měla namířeno společně se svým trenérem na turnaj Mérida Open AKRON v rámci organizace WTA, jenže na očekávaný duel nedorazila. Důvod? Neopatrný turnajový řidič, který se řítil ulicemi jako blázen!

„Dnes jsme bohužel s mým koučem utrpěli zranění během cesty autem na turnaj v Méridě, protože náš řidič jel přes zpomalovací retardéry nebezpečně rychle,“ líčila rodačka ze Zlína drama na sociální síti u fotky, na které má nákrční límec. „Kvůli tomu jsem musela z turnaje odstoupit. Díky bohu, že jsme stále tady. V bolestech a šoku, ale naživu,“ dodala.

Elitní deblistka si tak bude muset dát od milovaného sportu na nějaký čas nucenou pauzu, ale důležité je, že se jí ani jejímu trenérovi nestalo něco horšího.

Česká tenistka Renata Voráčová utrpěla během cesty na turnaj zranění
Česká tenistka Renata Voráčová utrpěla během cesty na turnaj zranění