Pondělí 27. března 2023
Svátek slaví Dita, zítra Soňa
Oblačno, déšť se sněhem 5°C

Na Piquého dotírali s dotazem na Shakiru: Rázná reakce bývalého kapitána Barcy!

Autor: sm

Vidí ji všude! Přesto, že se Gerard Piqué (36) své bývalky Shakiry zbavil, jen těžko před ní hledá úniku. Kromě pojítka v podobě dvou synů momentálně jeho ex opanovala rádia s písničkou, ve které to fotbalistovi pořádně natřela za útěk k milence a spoustu dalších věcí. Tím více lidi zajímá jeho pohled na věc. Když na to ale přišla při jednom z rozhovoru řeč, bylo z Piquého reakce zřejmé, že už má chování své bývalky plné zuby!

Písničce BZRP, ve které Shakira pořádně nakládá svému bývalému a jeho nové lásce Claře Chie Martiové je těžké uniknout. Barcelonská rozhlasová stanice RAC1 se proto zajímala, jestli si Gerard Piqué slyšel. „Ano, jasně. Nechci o tom mluvit,“ pravil rovnou. A není se čemu divit.

Od rozchodu se na něj tlak valí ze všech stran. Jeho rodiče se Shakirou vedou sousedské spory, nedávno ho údajně i s Clarou odmítli kvůli jeho ex obsloužit v restauraci a kromě se mu už začali posmívat i některé slavné osobnosti.

Naposledy mu uštědřila elegantní slovní popíchnutí zpěvačka Adele. A zatímco Shakira se vypouštěním pikantnostní ohledně rozchodu a aktuální situace nemaže, bývalý kapitán Barcy se snaží zaujmout jiný postoj.

„My, kteří jsme rodiče, máme odpovědnost. Musíme chránit své děti,“ vysvětlil mezi řádky svou mlčenlivost. Když se Shakira před pár týdny ve své písni přirovnala k Ferrari a rolexkám, které Gerard vyměnil za Renault a Casio, bral to ještě s humorem a za pár dní se ulicemi Barcelony proháněl v Twingu a s japonským výrobcem hodinek si domluvil spolupráci. Jenže pak už ho nejspíš nálada na vtípky přešla a minimálně kvůli synům Milanovi a Sashovi by uvítal, aby se situace uklidnila.

„Každý se rozhoduje sám za sebe. Už se mi nechce mluvit. Chci jen, aby se moje děti měly dobře. Vždycky jsem měl ke svým dětem blízký vztah. Nic mě nedělá šťastnějším, než když je můj syn spokojený," prozradil bývalý fotbalový obránce o kterém před pár dny přinesla zahraniční média informaci, že si milenku nastěhoval do svého luxusního bytu v srdci Barcelony. Kdykoliv za ním ale mají dorazit synové, vykopne ji prý z apartmánu pryč. 

Z rozhovoru, který Gerard stanici poskytl na každý pád vyplývá, že děti jsou pro něj aktuálně hlavní prioritou. Rozvrácené rodině navzdory. „Každý dělá rozhodnutí, která považuje za nejlepší. I já dělám věci určitým způsobem, snažím se je dělat co nejlépe. Jsem v pohodě a šťastný,“ prohlásil.