Pátek 31. března 2023
Svátek slaví Kvido, zítra Hugo
Zataženo, déšť 13°C

Naštvaného Piquého i s milenkou vyrazili z restaurace! Má v tom prsty Shakira?

Autor: sm

Už zase? Zdá se, že ohledně restauračních zařízení má bývalý kapitán Barcelony trochu smůlu. Zatímco loni Gerard Piqué (36) naštval svým chováním majitelku, která ho za trest vyfotila a ukázala veřejnosti první fotku jeho nové lásky Clary Chii Martiové (23), teď ho údajně z jednoho podniku rovnou vyrazili i s milenkou.

Na sociálních sítích se začalo šířit video, na kterém Gerard Piqué a jeho milenka odjíždí z jakéhosi místa viditelně rozrušení. Později k záběrům přibyl také kontext, podle kterého se bývalý fotbalista vydal do jedné z japonských restaurací, kde chtěl spolu se svou novou partnerkou povečeřet.

Jenže namísto toho si personál našel důvod k tomu, aby se páru zbavil. Údajně samotná majitelka za dvojicí dorazila a oznámila jim, že pro ně nemají místo, ačkoliv podnik nebyl ani zdaleka zaplněný. 

Zahraniční média okamžitě začala spekulovat o tom, že důvodem tedy neměla být ani tak kapacita restaurace, jako fakt, že majitelkou je fanynka Shakiry, která rozhodně nechtěla mít za strávníky dvojku, která její oblíbenkyni nadělala tolik utrpení.

Gerarda Piquého i s jeho milenkou měli vyrazit z restaurace
Gerarda Piquého i s jeho milenkou měli vyrazit z restaurace