Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Oblačno 23°C

Exmanželka slavného basketbalisty popsala jejich rutinu: Sex čtyřikrát za noc a denně 23 let!

Autor: rau

Ráno co ráno se skoro čtvrt století probouzela zmordovaná jako zbýšovští horníci po šichtě na šachtě. Exmanželka basketbalové superstar z devadesátých let Scottieho Pippena (57) Larsa (48) nerubala krumpáčem, ale…

„Měli jsme sex čtyřikrát za noc. Vždycky! Za třiadvacet let jsem neměla jediný volný den,“ rozpovídala se Larsa o řeholi se šestinásobným šampionem NBA v reality show Opravdové domácí paničky z Miami.

»Kaňoura« Pippena si vzala za muže v roce 1997. Jejich vztah ale zkrachoval po devatenácti letech. Oficiálně se však rozvedli až předloni. „Jsme neslučitelně rozdílní,“ vysvětlili.

Randí s Jordanem

Na ocet ale Larsa dlouho nezůstala. Do jejích hlubokých očí se zamiloval o šestnáct let mladší Marcus Jordan. Syn někdejšího Pippenova souputníka z Chicaga Bulls a jedné z největších legend basketbalu Michaela. „Z dřívějška jsme se ani neznali. Nebyli jsme tak propletení, aby se naše rodiny stýkaly,“ prozradila.

Zamilovaná je maminka čtyř dětí až po uši. Dokonce tak, že se jí honí hlavou myšlenky na další veselku. „Ať už by to bylo s kýmkoliv, určitě si změním příjmení,“ ubezpečila.

S Pippenem má Larsa děti Scottyho juniora (22), Prestona (21), Justina (18) a Sophii (14).

Larsa si vzala Pippena v roce 1997.
Larsa si vzala Pippena v roce 1997.