Sobota 10. června 2023
Svátek slaví Gita, zítra Bruno
Oblačno, bouřka 24°C

Cibulková po narození dcery Niny: Plánuje další dítě?

Autor: sm

Ptejte se! Dominika Cibulková má jako maminka dvou dětí o zábavu postaráno. Bývalá tenistka si ale navzdory tomu vždy stihne udělat čas na sociální sítě, kde je v kontaktu se svými fanoušky. Teď je vyzvala také k tomu, aby se slovenské šampionky zeptali na cokoliv, co mají na jazyku. Co všechno na sebe Cibulková práskla?

Cibulková září štěstím! Svůj podíl na tom má i nedávno narozená dcerka Nina, která přibyla k prvorozeném synu Jakubovi. Fanoušci Dominiky si proto nemohli nevšimnout, že rodinný život bývalou tenistku naplňuje možná více, než by do ní lecko před pár lety řekl.

Není proto divu, že některým příznivcům vrtá hlavou, kolik dětí do budoucna Dominika zamýšlí. Na dotaz odpověděla fotkou, kde je se svým manželem Michalem a oběma dětmi. „Tohle je pro mě taková »akorát« rodina,“ naznačila, že do budoucna už pravděpodobně žádné děťátko neplánuje. 

Dominice zároveň ve zprávách přišel dotaz na to, jak péči o rodinu, sebe samotnou a své pracovní povinnosti zvládá. Tenistka se s chutí podělila o svůj recept. „Mám milujícího a starajícího se manžela, máme plně zapojené obě babičky, mám chůvu, která k nám aktuálně chodí tři až čtyři dny do týdne a máme dva kmotry, kteří se věnují Jakubkovi jako další plnohodnotní členové »Navaras teamu,“ přiznala Dominika.

„Takže už chápete, jak to všechno můžu stíhat a zvládat, prostě v tom mám jasno. Na kurtu jsem byla »bomber«, ale mimo kurt si ráda nechám pomoct všemi deseti a nic si nepotřebuji v tomto směru dokazovat. Rozhodně nejsem ten typ, který by vám tady lhal. Jestli mě sledujete, tak víte, že já raději řeknu svůj (i když nepopulární) názor, než fňukat a kecat vám,“ prohlásila Cibulková, která už teď plánuje na srpen křest a oslavu pro svou dceru.

Dominika Cibulková si na organizaci oslav dává záležet
Dominika Cibulková si na organizaci oslav dává záležet