Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Messiho relax před povinnostmi v Miami: Dovádění v Karibiku!

Autor: pl

Jako spasitel! V této roli přichází legendární fotbalista Lionel Messi (36) do celku Inter Miami. Tohle označení je opravdu na místě. Klub z Floridy musí pořádně zabrat, pokud chce pomýšlet na účast v play-off. Před náročným úkolem si ale hvězdný Argentinec ještě odletěl s rodinou do Karibiku, kde si užili letní radovánky.

V poslední době je na roztrhání. Lionel Messi za uplynulý měsíc stihl odehrát poslední zápas za PSG a kývnout na nabídku Interu Miami. V tomto týdnu už došlo pro změnu na podepsání smlouvy, přičemž v neděli 16. června se představí fanouškům. Ještě před tím ale odletěl mistr světa společně s rodinou užít si prozatím poslední chvilky klidu do Karibiku.

S momenty z dovolené se podělil i se svými sledujícími na instagramu, kde jich má téměř půl miliardy. „Prázdniny,“ napsal Messi jasný popisek k fotce, na které s drinkem v ruce kouká do dáli, zatímco stojí v bazénu a v pozadí se třpytí oceán. Na další zase pózuje společně s milovanou manželkou Antonelou za řídítky vodního skútru. Na jiných fotkách je pro změnu s rodinou v oceánu nebo na souši po boku Antonely, kde srká pití brčkem.

V týmu, který spoluvlastní věhlasný David Beckham (48), to ale s největší pravděpodobností taková pohoda nebude. Inter v posledních deseti zápasech MLS nevyhrál jediný duel a ve Východní konferenci se krčí na posledním místě s tím, že na účast ve vyřazovacích bojích jim chybí osm bodů. To by měl příchod Messiho změnit.

„Od začátku jsem říkal, že pokud se naskytne možnost přivést do Miami nejlepšího fotbalistu, ať už to bude v jakékoliv fázi jeho kariéry, tak do toho půjdu,“ citoval Beckhama britský list Daily Mail ohledně příchodu Lea. Nezbývá nyní než doufat, že Messiho angažmá v Miami bude probíhat tak hladce, jako jeho dovolená v Karibiku.

Messi si před příchodem do Interu Miami užil radostné chvilky na dovolené v Karibiku
Messi si před příchodem do Interu Miami užil radostné chvilky na dovolené v Karibiku