Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Dcera Tvrdíka se pochlubila bříškem: Tady roste syn gólmana Koláře!

Autor: ptr

Už se to blíží! Krásná Jana Kolářová (22), dcera slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka (54), odpočítává poslední dny před okamžikem, kdy přivede na svět svého syna. Poslední část těhotenství si očividně užívá a tak se pochlubila rostoucím bříškem. Oporou jí po celou dobu je především manžel a brankář sešívaných Ondřej Kolář (28).

Mladičká nastávající maminka zveřejnila fotografie, na kterých je patrné bříško, které ukrývá stále rostoucího potomka. Jana zapózovala v jemných levandulových šatech na pečlivě udržované zahrádce. „Nemůžu se tě dočkat,“ napsala natěšeně ke snímku a přidala číslovku osm. Je tedy zřejmé, že se malý Kolář dostane na svět ještě během letošního léta a rodiče tak nyní ladí poslední detaily, aby bylo vše ve správný čas dokonale nachystáno.

Sympatická brunetka, která nedávno zvládla získat bakalářský titul, tak má před sebou další velkou životní výzvu. Rozhodně na ní ale nebude sama a je naprostou samozřejmostí, že se na vnouče těší celá rodina, včetně Jaroslava Tvrdíka, který již brzy bude nadšeným dědečkem malého vnoučka.

Jana Kolářová se pochlubila těhotenským bříškem.
Jana Kolářová se pochlubila těhotenským bříškem.