1. února 2023 • 11:12

(Ne)povedená oslava výhry: mladík prolétl plexisklem. Pobavil i legendu

Autor: kal
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Priske je fér, ve Spartě se z toho nepo..., říká Hašek. Slavia má v očích prach
Patrik Schick: Jeden z nejtěžších momentů v kariéře, ale...
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plnými doušky si užíváte triumf a najednou bum! Vítěznou oslavu s opravdu nečekaným překvapením zažili mladí hokejisté Dukly Trenčín. Po vítězství 3:2 po nájezdech nad Nitrou si dorostenci tradičně dopřávali děkovačku s přítomnými fanoušky. Při nárazu celého mužstva do mantinelu ale jeden z hráčů proletěl plexisklem. Menší nehoda se obešla bez zranění, ale ne bez povšimnutí. Video pobavilo vítěze Stanley Cupu Mariána Gáboríka, který tamní zimní stadion nechal postavit.Kdo z hokejových fanoušků by neznal klasickou oslavu vítězství. Hráči si zaskandují se svými příznivci, rozjedou se směrem k nim a s výskokem vrazí do mantinelu. Nicméně jak se nyní přesvědčili ve Slovensku, ne vždycky jde vítězná děkovačka podle představ. S intenzitou nárazu si musí dávat pozor i mladící, minimálně jeden z trenčínských dorostenců.

Oslava s nečekaným závěrem přitom na zaznamenaném videu vypadá nejprve zcela normálně. Mladí hokejisté s příznivci skandují trenčínskou Duklu, následně se rozjedou proti plexisklu a najednou se ozvala pořádná rána. BUM! Záběr a všichni přítomní se podívají k místu, kde hráč s mřížkou na helmě vysklil mantinel.

Dorostenci i nikomu jinému v okolí se naštěstí nic nestalo. Autor zdemolovaného plexiskla se s úsměvem rychle oklepal a zvedl ze země poseté střepy. Mladík pobavil spoluhráče a také fanoušky na sociálních sítích, kde se video momentálně šíří.

Překvapivá vítězná děkovačka neunikla ani legendě slovenského hokeje Mariánu Gaboríkovi, po kterém je zimní stadion v Trenčíně pojmenován. Někdejší vynikající útočník si nad rozbitým plexisklem nelámal hlavu. S pobavením sdílel záznam na svém Instagramu a se smějícími se smajlíky doporučoval sledujícím, ať video shlédnou až do konce.

Dorostenci trenčínské Dukly si užívají vítěznou děkovačku s fanoušky po výhře nad Nitrou
Dorostenci trenčínské Dukly si užívají vítěznou děkovačku s fanoušky po výhře nad Nitrou

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud