Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Frolíkovi odhalili tajemství jména třetí dcery: Kdo jej vybíral a proč

Autor: TT

Hokejový útočník Michael Frolík si se svou dlouholetou partnerkou Dianou Kobzanovou připsal „rodinný hattrick“, když letos v březnu přivítali na svět již třetí holčičku v pořadí. Po kom dostala jméno? A čí to byl vlastně nápad?

Bývalá česká miss Diana Kobzanová dala Frolíkovi hned tři krásné děti – Ellu (8), Lilly (4) a naposledy také Nelly (1). Trojnásobná maminka se kvůli mateřství dokonce stáhla z veřejného života a ze sociálních sítí, kde byla dříve velice aktivní, aby ochránila soukromí rodiny před obří mediální pozorností.

Ačkoliv rodiče vše drželi pod pokličkou a těhotenství se jim podařilo perfektně utajit až do poslední chvíle, přesto nakonec došlo k jistému úniku informací, že miminko dostalo jméno Nelly.

Kobzanová potvrdila, že se nejmladší dcera jmenuje Nelly po golfistce Kordové…Foto Instagram Stories

Hrdá maminka nyní na instagramu popsala, jak jméno pro dcerku vybírali. Za pojmenováním maličké stojí prý její starší sestry, které mají ve velké oblibě golf a americkou hráčku českých rodičů Nelly Kordovou. A právě po světové jedničce a olympijské vítězce v této disciplíně se jmenuje nejmladší dcera páru. Vydá se stejnou cestou na travnaté greeny? Sportovní geny totiž Nelly určitě nezapře!

Zpátky domů

Někdejší český reprezentant Michael Frolík se vrací zpátky na Kladno, kde hokejově vyrůstal. Sem přešel z Liberce i kvůli napjatým vztahům s novým koučem týmu Filipem Pešánem, se kterým si to rozházel během ZOH 2022. Předtím krátce pobýval ve Švýcarsku v Lausanne, kde si vyzkoušel vysoce kvalitní tamní ligu NLA plnou bývalých zámořských hvězd. Navíc podstatnou část kariéry sám působil ve slavné NHL, ve které oblékal dres Floridy, Chicaga, Winnipegu, Buffala a Montrealu.

Diana Kobzanová dala Frolíkovi hned tři holky – Ellu (8), Lilly (4) a naposledy také Nelly (1).
Diana Kobzanová dala Frolíkovi hned tři holky – Ellu (8), Lilly (4) a naposledy také Nelly (1).