Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Oblačno 7°C

Plekanec utěšuje Šafářovou po zkaženém comebacku: Romantické překvapení!

Autor: OB

Český útočník Tomáš Plekanec (40) i ve svém věku patří mezi tahouny kladenských Rytířů. Méně známý je však svou romantickou stránkou. Na Instagram nahrál video, kde se za pomoci krásného pugétu snaží rozveselit svou manželku Lucii Šafářovou (36), která byla na turnaji ve Francii diskvalifikována.

Pětinásobná grandslamová vítězka se tento týden objevila na kurtu poprvé od roku 2019, kdy ukončila svou profesionální kariéru. V prvním zápase porazila Jaroslavu Bartaševičovou a připravovala se na druhé kolo. Pak ale přišel šok!

Ačkoliv před turnajem avizovala, že jde o jednorázovou akci a obnovení kariéry neplánuje, ITF její start vyhodnotilo jako návrat do profesionálního tenisu, který však hráčka předem nenahlásila a nesplnila náležitý proces. Následně tak byla z akce diskvalifikována.

Po tomto rozhodnutí byla Lucie Šafářová značně rozhořčená a tak se jí její manžel Tomáš Plekanec rozhodl doma překvapit. Na Instagramu sdílel video, jak do domu vchází s obrovskou kyticí a snaží se svou lásku, která ve Francii zažila těžké chvíle, rozveselit.

„Když na tebe byli v té Francii tak zlí, tak jsem ti musel koupit kytku,“ říká na videu vysmátý hokejista své manželce Lucii. Ta nadšení neskrývala a díky širokému úsměvu na tváři bylo zřejmé, že v tu chvíli na křivdu z Remeše úplně zapomněla. „Oni na mě byli zlí, ale ty jsi na mě hodnej,“ odvětila svému manželovi nadšená tenistka.

Plekancovi se tak bronzovou medailistku z olympijských her v Riu rozveselit podařilo a jak sám napsal k videu, nějaké malé a bezvýznamné bodíky za toto gesto určitě získal.

Tomáš Plekanec se rozhodl překvapit svou manželku Lucku.
Tomáš Plekanec se rozhodl překvapit svou manželku Lucku.