11. srpna 2022 • 19:36

FaZe Clan, NEOFRAG s OG a... SINNERS! Těšte se na SteelSeries Nova Invitational

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zlato? Věřím tomu. Z týmu cítím flow, říká Jandač. Nominace? Štěstí přeje připraveným
SESTŘIH: Česko - Švédsko 7:3. Nároďák se porve o zlato, finále po 14 letech!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká CS:GO jednička SINNERS si už za pár dní vyzkouší náročnou zkoušku proti nejlepším týmům světa. Dojde na shledání Adama "NEOFRAG" Zouhara se svými bývalými souputníky. A při velké hromadě štěstí si forsyy a spol. můžou zahrát i s globálními lídry z FaZe Clanu.SteelSeries Nova Invitational svede proti sobě čtyři týmy. Systém je jednoduchý. Semifinále na bo1, jejichž vítězové si to o titul rozdají na dvě vítězné mapy. 

SINNERS čeká v semifinále OG a tedy i jejich starý, dobrý kamarád NEOFRAG. Vyhecuje se česká jednička proti jasnému favoritovi? V druhém klání FaZe Clan změří síly se 70. týmem světa Tricked. Tady asi není o čem. 

Už samotná možnost si zahrát s prestižními OG, je pro in-game leadera beastika a jeho parťáky skvělou příležitostí. V případě vítězství - hraje se na jednu mapu a stát se může cokoliv - bychom se pak dočkali historického momentu. SINNERS by bojovali proti nejlepším z nejlepších. Karriganropzrain a další... to by byl splněný sen pro nejednoho hráče. 

Semifinále je na programu v sobotu 13. srpna. Hříšníci půjdou na Adama Zouhara ve 13:00, po zápase FaZe Clanu. Finále se uskuteční v ten samý den od 15:00. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud