6. ledna 2023 • 17:00

Fnatic rozpustili akademii. Jaká bude budoucnost programu Rising?

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chorého se bojí. Škoda, že jsem toho pána nepotkal, říká Řepka. Proč je antiKuchta?
Ženský fotbal? Nejrychleji rostoucí sport současnosti, říká marketingová specialistka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Britský esportový gigant Fnatic rozpustil sestavu svého mládežnického projektu Rising. Organizace to uvedla ve své zprávě týkající se změn s nástupem roku 2023. Sebastian "volt" Malos, Mikkel "Maze" Sparvath, Matias "Banjo" Kivistö a Adam "WolfY Andersson si musí najít noe angažmá."Jsme na tento program nesmírně hrdí a znovu jsme prokázali, že je úspěšný. Poskytneme vám informace o novinkách, jakmile je budeme mít," napsala organizace Fnatic na svém webu

S koncem hráčů v akademii tak pravděpodobně projekt mladých nadějí bude pokračovat. Juniorka Fnatic patří k těm nejlepším na světě. Letos to jen potvrdila na WePlay Academy League, kterou ovládla a přerušila sérii MOUZ NXT. 

V minulosti se ve Fnatic Rising objevil například Rumun regali, ale třeba i český rifler CaNNiE

Horké zboží na trhu

"Velké poděkování patří WolfYmu, Mazeovi, Voltovi, Banjovi a Peppzorovi za to, že nás tak dobře reprezentovali v minulém roce. Děkujeme všem hráčům, kteří hráli a nyní absolvovali program Rising," uvedl Fnatic.

Z loňské sestavy už našel nové angažmá Švéd Peppe "Peppzor" Borak, který v prosinci posílil řady EYEBALLERS. Po úspěchu ve zmíněné WePlay lize se dá očekávat, že zbytek původní skvadry si nové týmy najdou velmi rychle. 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud