8. prosince 2020 • 20:39

EPIC League: Vikin.gg postupují do Upper Bracketu turnaje

Autor: Michal Mašika
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slovácko - Plzeň 1:2. Body pro Viktorii, dva neuznané góly
Slovácko - Plzeň: Beauguel razantně zavěsil za Nguyena, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skupinová fáze EPIC League je u konce a jediný český zástupce v Dota 2 turnaji Miroslav "BOOM" Bičan s Vikin.gg postupuje ze skupiny do horní části pavouka.Vikin.gg vstoupili do turnaje vskutku náramně. První čtyři série vyhráli a dominovali tak celé tabulce. Podařilo se jim mimo jiné rozdrtit i vládce světového žebříčku Secret nebo dvojnásobné mistry světa OG. Během skupinové fáze ještě přidali vítězství nad Virtus.Pro a novým supertýmem Just Error, kde hrají hvězdy jako Ramzes666 nebo Sumail. Naopak nešťastně pro ně skončila utkání s týmy Nigma, Alliance a Natus Vincere.

Do play-off se kromě Vikin.gg probojovali i Virtus.Pro, Na´Vi, Secret, OG, Liquid, Nigma a Yellow Submarine z druhé divize. S první ligou se rozloučili Alliance a mudgolems, což pravděpodobně vedlo k odchodu jejich midlanera Boraniji.

Pavouk vyřazovací fáze je již stanoven. Na Vikin.gg čekají Na´Vi, kteří je dokázali ve skupině porazit 2:1 a předchozí vzájemný zápas rovněž vyzněl lépe pro Ukrajince. V dnešní době jsou však týmy tak vyrovnané, že utkání může dopadnout jakkoli.

Turnajový pavouk Turnajový pavoukFoto liquipedia.net

Témata:  sport, Boom, esport, Dota 2, Vikin.gg
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud