7. září 2015 • 00:14

NOVÁ A LEPŠÍ Fantasy extraliga! Více bodů, unikátní miniligy a boj o 100 tisíc

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Hapal: Posily? Doufám, že přijdou. Chválil Vukadinoviče i Stanciua Hapal: Posily? Doufám, že přijdou. Chválil Vukadinoviče i Stanciua
Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel? Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejoblíbenější hra hokejových fanoušků iSport Fantasy extraliga je zpátky. A vy se můžete těšit na řadu změn, které udělají z této hry ještě větší zábavu. Od nového designu, přes změny v bodování až po nové unikátní miniligy, v nichž budete každý týden bojovat proti jinému soupeři. Vyzvěte na souboj svoje známé a kamarády a ukažte jim, že právě vy jste ten největší expert. Nejlepší ze soutěžících v celkovém žebříčku se mohou těšit na hlavní ceny - 100 000 korun, zájezd na MS v hokeji a pivo na rok zdarma. Ale nezapomeňte, že odměny se budou rozdávat každý týden! Zapojte se i vy na www.isport.cz/fantasy a připravte svůj tým do jediné oficiální bitvy hokejových fanoušků!NOVÁ A JEŠTĚ LEPŠÍ: Zapojte se i vy do Fantasy extraligy zde >>

Přečtěte si, co všechno na vás v nové sezoně čeká:

Nová iSport Fantasy s řadou novinek

Úspěšnou hru jsme do její třetí sezony vylepšili od designu až po nové miniligy. Soutěžící budou muset zvažovat i nastavování hráčů do jednotlivých formací, které budou různě násobeny. Tým jsme rozšířili o náhradního brankáře. K dispozici bude rozpočet 110 milionů a nejvyšší cenu mezi hráči mají čtyři největší extraligové hvězdy. Novinkou je počet týdenních výměn - 30, přičemž každý týden budete mít k dispozici jednu divokou kartu.

Nová a lepší Fantasy extraliga s hlavní cenou 100 000 korun

Celkový rozpočet:
110 000 000 korun (roste v závislosti na zvyšování cen hokejistů podle získaných bodů)

Největší hvězdy za 10 000 000:
Viktor Hübl, útočník, Litvínov
Jaroslav Hlinka, útočník, Sparta
Zbyněk Irgl, útočník, Třinec
Jaroslav Bednář, útočník, Mountfield HK

Násobení formací, RI helma a náhradní brankář

Dejte pozor, do které pětky svoje hráče nastavíte! První formace x2, druhá se násobí koeficientem x1,5 a třetí zůstává 1:1. Ale pozor, to není vše. Kapitán, kterého můžete vybírat jen z první formace, se násobí x3 + připravujeme (zatím není spuštěno) ještě další inovaci, díky níž ze třetí formace budete přidělovat jednomu z hráčů zelenou helmu, která mu x2 vynásobí jeho Radegast index body.

NOVÁ A JEŠTĚ LEPŠÍ: Zapojte se i vy do Fantasy extraligy zde >>

Změny v bodování - úpravy a vítězný gól

Projděte si pozorně bodování hráčů v iSport fantasy extralize. Úpravu doznaly góly či asistence u útočníků i obránců, u brankářů počty zákroků, body za vyhraný zápas. A pozor, novinkou budou body pro hrdinu utkání za vítězný gól! 

Bodování Fantasy extraligy doznalo řadu změnBodování Fantasy extraligy doznalo řadu změn

Miniligy - každý týden proti jinému soupeři

Tohle bude pro soutěžící jedna z klíčových novinek. Použili jsme model, jehož úspěšnost jsme si otestovali u Gambrinus Fanligy a spočívá v tom, že si společně se svými známými či kamarády založíte vlastní soutěž (max. 22 týmů), vyberete kdy má proběhnout los (vždy v noci před prvním zápasem týdne, což ve Fantasy znamená kola. Pouze na začátku sezony se losuje ve čtvrtek v noci). Na základě losu pak hrajete každý týden proti jinému soupeři, výsledky se pak započítávají do tabulky - jako v reálné extralize. 

A pozor, připravili jsme pro vás model otevřených minilig, což znamená, že si můžete najít seznam minilig, do nichž se můžete sami přihlásit! 

Hlavní ceny - 100 000 korun, zájezd na MS a pivo Radegast na rok zdarma

Ceny ve Fantasy extralize jsou opět lákavéCeny ve Fantasy extralize jsou opět lákavé
 

NOVÁ A JEŠTĚ LEPŠÍ: Zapojte se i vy do Fantasy extraligy zde >>

Bodování Fantasy extraligy doznalo řadu změn
Bodování Fantasy extraligy doznalo řadu změn

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze