Liberec remizoval. Bohemians padli se Slovanem Bratislava, prohrála i Boleslav | iSport.cz
25. června 2019 • 20:10

Liberec remizoval. Bohemians padli se Slovanem Bratislava, prohrála i Boleslav

iSport PODCAST: Jak se Sparta zlepšila proti Jablonci? A bylo nasazení divizního Váni správné? iSport PODCAST: Jak se Sparta zlepšila proti Jablonci? A bylo nasazení divizního Váni správné?
Vítejte u Petra Nedvěda! Bývalý útočník ukázal svůj luxusní byt Vítejte u Petra Nedvěda! Bývalý útočník ukázal svůj luxusní byt

Fotbalisté Mladé Boleslavi prohráli na soustředění v Rakousku se Štýrským Hradcem 0:1. Nedařilo se ani dalším prvoligovým celkům. Liberec pouze remizoval s druholigovým Varnsdorfem 1:1 a Bohemians 1905 podlehli 1:3 Slovanu Bratislava.

O porážce Středočechů rozhodl v 83. minutě z penalty Hosiner. V pátek čeká svěřence trenéra Jozefa Webera souboj s rumunskou Kluží.

Liberec sehrál první přípravný zápas pod vedením nového kouče Pavla Hoftycha. Varnsdorf vedl od 53. minuty zásluhou Šimona. Vyrovnání zařídil v 87. minutě z pokutového kopu Potočný.

Bohemians 1905 neuspěli podruhé po předchozí prohře 1:4 s Ústím nad Labem. Na stadionu v Pasienkách poslal slovenského mistra v páté minutě do vedení Ratao. Dvě minuty před koncem první půle zvýraznil náskok domácích Dražič. "Klokanům" se v úvodní pětačtyřicetiminutovce zranili útočníci Puškáč a Vaníček. V 53. minutě se podruhé trefil Ratao, konečné skóre stanovil pět minut před koncem Koubek.

Výsledky přípravných zápasů:

Mladá Boleslav - Štýrský Hradec 0:1 (0:0)
Branka: 83. Hosiner z pen.

Liberec - Varnsdorf 1:1 (0:0)
Branky: 87. Potočný z pen. - 53. Šimon.

Bohemians Praha 1905 - Slovan Bratislava 1:3 (0:2)
Branky: 84. Koubek - 6. a 53. Ratao, 43. Dražič.

FORTUNA liga - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava