Grussmann si plácl s Baníkem: Impuls a změna. Těší se na koncepční práci | iSport.cz
20. srpna 2020 • 12:12

Grussmann si plácl s Baníkem: Impuls a změna. Těší se na koncepční práci

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Informace deníku Sport a iSport.cz se potvrdily, Alois Grussmann se stal novým sportovním ředitelem fotbalistů Ostravy. Pětapadesátiletý bývalý československý reprezentant do Baníku přišel po téměř sedmiletém působení ve Slezském FC Opava. Na postu sportovního ředitele nahradí Marka Jankulovského, který po uplynulé sezoně na vlastní žádost skončil.„Od momentu, kdy skončil Marek, pro nás byl Alois Grussmann volbou číslo jedna. Těší nás, že zájem byl oboustranný a že jsme dokázali najít společnou řeč s ním i s Opavou,“ uvedl na webu Baníku výkonný ředitel klubu Michal Bělák.

Grussmann v Ostravě nastoupí 1. září. „Už jsem cítil, že po těch necelých sedmi letech potřebuji změnu i nový impulz. Baník je pro mě nová výzva. Má ambiciózního majitele, který klub vrací zpátky do popředí české ligy, má vysoké ambice, díky finančnímu zázemí a stabilitě je tu prostor pro koncepční práci,“ řekl Grussmann.

FC Baník Ostrava Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
1

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud