20. srpna 2020 • 12:12

Grussmann si plácl s Baníkem: Impuls a změna. Těší se na koncepční práci

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Jarolím: Slavia titul Spartě darovala, Jurečka je jako Haaland. Brno? Chaos
Nigerijský král odchází. Podívejte se na TOP góly Petera Olayinky ve Slavii
VŠECHNA VIDEA ZDE

Informace deníku Sport a iSport.cz se potvrdily, Alois Grussmann se stal novým sportovním ředitelem fotbalistů Ostravy. Pětapadesátiletý bývalý československý reprezentant do Baníku přišel po téměř sedmiletém působení ve Slezském FC Opava. Na postu sportovního ředitele nahradí Marka Jankulovského, který po uplynulé sezoně na vlastní žádost skončil.„Od momentu, kdy skončil Marek, pro nás byl Alois Grussmann volbou číslo jedna. Těší nás, že zájem byl oboustranný a že jsme dokázali najít společnou řeč s ním i s Opavou,“ uvedl na webu Baníku výkonný ředitel klubu Michal Bělák.

Grussmann v Ostravě nastoupí 1. září. „Už jsem cítil, že po těch necelých sedmi letech potřebuji změnu i nový impulz. Baník je pro mě nová výzva. Má ambiciózního majitele, který klub vrací zpátky do popředí české ligy, má vysoké ambice, díky finančnímu zázemí a stabilitě je tu prostor pro koncepční práci,“ řekl Grussmann.

FC Baník Ostrava Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
1

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2022/2023

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2022/2023 odehrála ve formátu s nadstavbou. Zimní přestávka začala už v polovině listopadu kvůli konání MS ve fotbale 2022 a skončila na konci ledna.

Titul vyhrála Sparta Praha.

Program nadstavby iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud