Předzvěst ligové bitvy? Juniorka Sparty rozstřílela Plzeň 4:1

Autor: pod
0
Co musí Češi změnit, aby za týden uspěli a kdo si řekl o místo do Prahy?
Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc

Pražská Sparta proti plzeňské Viktorii, to je vždy vyhecovaná bitva. A to neplatí jen u ligových zápasů, vyhrát chtěly oba kluby i duel v juniorské lize. Po výhře 4:1 nakonec slavila domácí Sparta. Co by za takový výsledek dalo áčko...

Domácí byli v zápase juniorek mírným favoritem. Sparta je v tabulce na čtvrtém místě, Plzni patří osmá příčka. Oba týmy nastoupily bez posil z áčka.

Do vedení šla Plzeň. Ve 25. minutě otevřel skóre Hradecký. Už o čtyři minuty později bylo srovnáno, když se trefil Kitanovič. Výsledkem 1:1 také skončil první poločas.

Druhé dějství patřilo Spartě. Ve 49. minutě poslal Pražany do vedení Juliš, další dvě branky pak domácí přidali v závěru. Trefili se Jurdík a Šíma.

Sparťanské hvězdy budou chtít své mladé kolegy v sobotu jistě napodobit. Ligový lídr z Plzně bude ale určitě proti.