I se sedmi hráči áčka juniorka Sparty remizovala. Horňák: Je to jako prohra | iSport.cz
10. března 2015 • 15:34

I se sedmi hráči áčka juniorka Sparty remizovala. Horňák: Je to jako prohra

Autor: pta
Vstoupit do diskuse
0
Ani Jakub Řezníček nepomohl juniorce Sparty k vítězství
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podle jmen v sestavě měli s přehledem vyhrát, nakonec se museli spokojit s bezbrankovou remízou. Juniorka Sparty přitom vyrazila do včerejšího utkání Juniorské ligy proti Bohemians 1905 posílená o sedm hráčů áčka. V základu nechyběl Radoslav Kováč, Ondřej Švejdík, či Jakub Řezníček. „Nula nula, to je pro nás jako porážka,“ uznal po zápase trenér Michal Horňák.Před důležitým ligovým soubojem v Jablonci dostali příležitost se rozehrát především obránci, kteří budou muset zaskočit za vykartované ( Costa , Brabec) či zraněného ( Kadeřábek ) spoluhráče.

Pokud si chtěli v Lavičkově týmu méně vytížení hráči zvýšit sebevědomí před jedním z vrcholů jarní části sezony, tak záměr nevyšel. Herní test dopadl neslavně. Navzdory množství šancí nedokázali Letenští překonat ani jednou brankáře Bohemians Dočekala. A to ani z pokutového kopu, který zahodil Řezníček v 64. minutě.

Horňák viděl za neúspěchem skutečnost, že juniorka využívá jiný herní systém než ten, kteří běžně praktikují členové ligového kádru. „Ti jsou zvyklí na jiný styl, než jaký hrajeme my. Rychlé přenášení hry, na které jsme zvyklí, nám ze začátku moc nešlo. Vázla nám hra,“ popsal přímo Horňák na oficiálních stránkách klubu.

Sestava Sparty (velkými písmeny jsou označeni hráči z áčka)
MILLER – CHVÁTAL, KOVÁČ (61. Toml), ŠVEJDÍK, PODANÝ (72. Kitanovič) – Špaček (81. Vokoun), Kulhánek, Moravec, Nečas – SCHICK, ŘEZNÍČEK

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud