Horké bosenské hlavy ustoupily! Plzeň bude proti Sarajevu v televizi

Fotbalisté Plzně po zápase se Sarajevem
Daniel Kolář při zápase se Sarajevem
Plzeňští fotbalisté děkují svým fanouškům
Kolář a Rajtoral se radují z branky
Domácí fotbalisté v obraně hořeli
Daniel Kolář slaví branku do sítě soupeře
Zákrok brankáře hostí Adnana Hadžiče
16
Fotogalerie
Liga mistrů
Začít diskusi (0)

Plzeňská bitva o postup bude v televizi. Česká televize uspěla v tahanicích s bosenskou stranou a na jejím kanálu ČT Sport tak poběží v úterý od 21:00 v přímém přenosu odveta druhého předkola Ligy mistrů se Željezničarem Sarajevo. První zápas skončil ve Štruncových sadech 4:3 pro Viktorii.

 „Dlouho jsme se s bosenskou stranou tahali o práva, různě jsme se dohadovali. Jsou to horké hlavy. Oni nakonec změnili koncepci, zjistili, že ten zápas je pro ně hodně zajímavý a řekli si o víc peněz, které jsme jim ale nedali. Proto to trvalo tak dlouho,“ prozradil portálu iSport.cz výkonný ředitel ČT Sport Jiří Ponikelský.

O konkrétní částce mluvit nechtěl, přesto prý podle jeho slov zvítězil zájem Česká televize, která bude mít v hlavní fázi Ligy mistrů ve středu první volbu. Vysílání ze Sarajeva se dohodlo dnes v dopoledních hodinách.

Co se týče dalších českých zástupců Sparty a Liberce, kteří hrají svá odvetná utkání druhého předkola Evropské ligy ve čtvrtek, Ponikelský potvrdil, že v televize půjde Slovan. „Ta utkání jdou proti sobě a byli jsme už předběžně domluvení s Libercem,“ říká.

Oba zápasy začínají v 19:00. Liberec hraje doma s Rigou (první zápas 1:2), Sparta v Göteborgu s Häckenem (2:2).



Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů