4. května 2018 • 19:04

Trest za urážky! Simeone nesmí na lavičku a přijde o finále Evropské ligy

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Koukalová knihou vyvolala emoce. Jak na ní reagují její kolegové z oboru? Koukalová knihou vyvolala emoce. Jak na ní reagují její kolegové z oboru?
Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Atlética Madrid se budou muset ve finále Evropské ligy obejít bez trenéra Diega Simeoneho. Disciplinární komise UEFA mu udělila trest na čtyři zápasy za urážky rozhodčího v prvním semifinále proti Arsenalu.Argentinec navíc dostal pokutu deset tisíc eur (asi 255.000 korun). Stejnou pokutu dostalo Atlético za to, že fanoušci vhazovali předměty na hřiště.

Simeone si už jedno utkání odseděl na tribuně během odvety, kdy měl pozastavenou činnost. UEFA mu nakonec trest rozšířila. Přijde tak nejen o finále, ale také o dva zápasy evropských pohárů v příští sezoně.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze