Voříšek s Doškem na Žižkov? | iSport.cz
6. ledna 2009 • 20:15

Voříšek s Doškem na Žižkov?

Vstoupit do diskuse
0
Petr Voříšek
TOP VIDEA
SESTŘIH: Atalanta - PSG 1:2. Neskutečný obrat v závěru, Pařížané postupují
Vystupňovali jsme tempo, chyběla lepší produktivita, říká Kotal
VŠECHNA VIDEA ZDE

 

Už jen dva rychlé tahy perem a Ondřej Kúdela bude patřit Mladé Boleslavi. Středočechy bude stát jeho přestup ze Sparty 12 milionů a Pražané inkasují i podíl z jeho případného dalšího přestupu. Odejít mohou z Letné i další.Co se dalšího děje v nejsledovanějším českém klubu? Podle informací Sportu zatím k velkým změnám na Letné nedošlo. Obránci Štěpán Kučera a Marián Had však už byli přeřazeni do béčka.

Na celé jaro tam ovšem zůstat nemusí – prvně jmenovaný má nabídku na půlroční hostování do belgických Antverp. Bruggy, Kučerův současný zaměstnavatel, nic nenamítají, zbývá souhlas Sparty.

Napjatě se očekává, kde skončí větší letenská jména. Libora Doška a Petra Voříška láká Žižkov, blíže má v tuto chvíli k vysílači vysoký útočník. Za něj by trenéři Chovanec a Hašek chtěli v týmu forvarda s vysokou postavou, po němž se rozhlížejí za hranicemi.

O Miroslavu Matušovičovi se v médiích hovořilo ve spojitosti s Brnem, ale moravský klub tuto možnost popřel. Na Spartě by se patrně odchodu levonohého fotbalisty nebránili – ovšem s tou podmínkou, že neodejde do tuzemského klubu. Zahraniční nabídky však na letenském stole zatím neleží.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud