Originální oslava na MS! Podolski soupeřil v penaltách s malým synem | iSport.cz
14. července 2014 • 19:15

Originální oslava na MS! Podolski soupeřil v penaltách s malým synem

Podolski si se synem procvičili penalty. Během oslav po finále MS!
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Zlín: Šťastný odraz vybídl ke skórování Přikryla a ten se nemýlil, 2:0 Mladá Boleslav - Zlín: Šťastný odraz vybídl ke skórování Přikryla a ten se nemýlil, 2:0
David Sklenička před semifinále: Medaile? Chtěli bychom fanouškům vrátit to, jak nás povzbuzují David Sklenička před semifinále: Medaile? Chtěli bychom fanouškům vrátit to, jak nás povzbuzují
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovství světa v Brazílii ovládlo Německo. Fotbalisté přemohli v prodloužení Argentinu a pustili se do oslav. Někteří skákali radostí, či slavili se svými nejbližšími. Útočník Lukas Podolski to však oslavil po svém. Postavil se do brány a nechal svého syna vyzkoušet, jaké to je kopat penalty ve finále MS!Nikdo neoslavil výhru Německa ve finále mistrovství světa lépe, než Lukas Podolski. Určitě ho mrzelo, že zápas musel sledovat jen na lavičce a nemohl sám zasáhnout. Chybějící pohyb si však vynahradil po skončení utkání.

Nejdříve stihl vyfotit selfie se spoluhráčem Bastienem Schweinsteigrem na hřišti, po chvilce na svém twitterovém účtu zveřejnil další selfie. Tentokrát už se zlatou medailí kolem krku, pohárem před sebou a německou kancléřkou Angelou Merkelovou po svém boku.

Ještě před tím však stihl potěšit svého šestiletého syna. Zatímco ostatní spoluhráči poskakovali a radovali se, Lukas splnil malému Louisi Gabrielovi sen. Stoupl si do branky a nechal ho, aby kopl penaltu. Který šestiletý chlapec se může pochlubit tím, že si zahrál ve finále mistrovství světa?

Kopat penalty ale ještě bude muset chvíli pilovat. Nepříliš prudkou, jinak ale dobře kopnutou, střelu mu totiž hrdý otec bez problémů vyrazil. Podolski ukázal, že kdyby se někdy v budoucnu zranil brankář, mohl by ho z fleku nahradit.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud