14. července 2014 • 10:05

LeBrona pobavil při finále MS výtržník. Natočil ho a poslal na internet!

Autor: nit
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Česko - Velká Británie 4:1. Při Nečasově debutu se dvakrát trefil Sedlák
Kuchta, Belmondo a policejní doprovod! Pařmen Laci: Do pi*i, koz*čka!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavný basketbalista LeBron James způsobil před víkendem v NBA poprask  návratem z Miami do Clevelandu, v neděli se ale dobře bavil při finále fotbalového mistrovství světa na Maracaná. Na mobil natočil chlapíka, který během zápasu vběhl na hřiště s odhalenou hrudí.Režisér přímého televizního přenosu mu nechtěl dělat slávu, a tak nabídl světu záběry na sochu Krista nad Rio de Janeirem. LeBron James měl ale svůj telefon v pohotovosti a krátké video z vniknutí výtržníka na hřiště během finále mistrovství světa pak ukázal na Instagramu.

Je na něm vidět, jak po trávníku běží poděs v růžových kopačkách, modrých štulpnách, červených kraťasech a červeném tričku kolem krku, takže je na jeho odhalené hrudi vidět nápis „natural born pranker“ – rozený šprýmař.

A Jamese zřejmě rošťák pobavil. „Hahaha!! Jdeme běhat svlečení! Chlape, to bylo veselé,“ napsal LeBron na svém účtu na Instagramu.

Chlapík si ale užil jen pár sekund slávy, než ho zpacifikovali dva pořadatelé. Ještě předtím se přihnal k německému obránci Benediktu Höwedesovi a pokusil se ho políbit.

Během finále MS vběhl na hřiště polonahý exhibicionista
Během finále MS vběhl na hřiště polonahý exhibicionista

Vstoupit do diskuse
0
Skupina 4
Články odjinud


Články odjinud