2. března 2016 • 12:23

Česká forma 100 dní před EURO: Darida může být lídr, září i Suchý

TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání
Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ležet na kavalci v kasárnách, už by se šmikal metr. Kousek po kousku. Pro hráče je to ale období, kdy touží svou formu a svoje zdraví co nejvíc připravit. Protože do EURO ode dneška chybí sto dní. Ve zbývající kulaté porci se může ještě mnohé změnit, u reprezentantů ale obecně panuje lepší období než na podzim.Deník Sport sto dní před mistrovstvím Evropy zohlednil šestnáct hráčů. Vzal do úvahy jejich herní vytížení, výsledky a individuální formu, v jaké se momentálně nacházejí.

Pochyb není o Petru Čechovi, který s Arsenalem pořád vyhlíží anglický titul. Taky Vladimíru Daridovi se v Hertě daří a podporuje záměr trenéra reprezentace Pavla Vrby, že by o agilního záložníka mohl opřít svůj tým ve Francii.

Obecně panuje u mnoha českých legionářů dobré období. Například Daniel Pudil v Sheffieldu našel pohodu. Otazníky však zůstávají nad zraněními Tomáše Rosického a Jaroslava Plašila, David Lafata se zapracovává zpět. Této trojici se proto Sport nevěnuje. Na formu reprezentantů se podívejte v GALERII.

Petr Čech
Petr Čech

Jarní program reprezentace 

24. března - ČESKO-Skotsko 
29. března - Švédsko-ČESKO 
25. května-2. června - soustředění v Rakousku (v rámci toho zápasy 
s Maltou a Ruskem 
6. června - generálka na EURO (soupeř neurčen) 
13. června - ČESKO-Španělsko (EURO) 
17. června - ČESKO-Chorvatsko (EURO) 
21. června - ČESKO-Turecko (EURO)

 

SPECIÁL EURO 2016: VŠE O MISTROVSTVÍ EVROPY VE FOTBALE

 

STADIONY A MĚSTA PRO EURO 2016

 

HISTORIE ME VE FOTBALE

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze