12. června 2016 • 14:30

Novinář o španělských hvězdách. Čeho se před Čechy nejvíc bojí?

Autor:
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už v pondělí proti sobě na EURO nastoupí čeští fotbalisté proti Španělsku. Zatímco Češi jdou do utkání v pozici outsidera, Španělé musí potvrdit roli favorita. Nebudou to však mít vůbec snadné. „Španělsko první zápasy neumí. Navíc porážka v generálce s Gruzií vyvolala pochybnosti,“ řekl pro iSport Tv španělský novinář Rodrigo Errasti Mendiguren z agentury Colpisa.Jsou úřadující mistři Evropy. V kádru mají hráče, kteří jsou oporami v Barceloně, Realu či Juventusu. Přesto španělský novinář před pondělním utkáním varuje. „I když má Španělsko lepší hráče než Česko, bude to těžký zápas. Poslední přípravné utkání proti Gruzii moc dobré nebylo a myslím, že v týmu vyvolalo pochybnosti,“ myslí si Mendiguren.

Španělský novinář: Náš nejlepší hráč je Busquets, nejnebezpečnější Lucas Vázquez

Ten také připomněl špatné vstupy Španělů na velkých turnajích. „Prohráli se Švýcarskem na MS 2010, před čtyřmi lety hráli velmi těžké utkání proti Itálii a na MS v Brazílii před dvěma lety prohráli hodně ošklivě s Nizozemskem,“ vyjmenoval zástupce agentury Colpisa selhání národního týmu.

Podle něho mají Češi velmi silný tým i bez velkých hvězd. „Není to tak, že bychom se obávali jednoho hráče, ale hodně respektujeme Petra Čecha. Je na stejné úrovni jako Iker Casillas. Naši hráči však nezmiňují jména, říkají, že Češi jsou silní. Víme, že hrají s velkým důrazem a na vysoké úrovni,“ dodal Mendiguren.

Vše o EURO 2016 ve Francii najdete ZDE >>>

Álvaro Morata už s krátkým sestřihem
Álvaro Morata už s krátkým sestřihem

Expert Lička: Chování Španělů po ztrátě míče je vzorové

Sivok: Standardky můžou být proti Španělsku zbraň, ale hlavně musíme nějakou mít

Pozorovatel Španělů Černý: Organizovaná a agresivní obrana je nutností

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze