3. června 2018 • 12:24

Jarolím půjde k nám, píší v Egyptě. Jednání neprobíhají, slyšel šéf FAČR

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z RAKOUSKA | Karel Jarolím končí u české reprezentace, přinesly překvapivou zprávu egyptská média. Podle jejich zdrojů český trenér jedná o svém přesunu do klubu Al Ahlí. Sám kouč tyto informace měl popřít. "Jarolím mi sdělil, že žádná jednání neprobíhají a s žádným klubem se na smlouvě nedohodl," řekl pro iSport.cz předseda FAČR Martin Malík.Server arabia.eurosport.com napsal s odkazem na svůj zdroj, že vedení egyptského mistra Al Ahlí již spustilo vyjednávání s Karlem Jarolímem o smlouvě a platu 70 tisíc dolarů.

Jiná média dokonce sdělují, že jsou obě strany dohodnuté a český kouč by se měl nového mužstva ujmout od nadcházející sezony.

Oficiální reakce české reprezentace?  "Nebudeme se vyjadřovat ke spekulacím. Český tým se pod vedením Karla Jarolíma na soustředění v Rakousku plně koncentruje a připravuje na středeční zápas s Nigérií a Ligu národů, která startuje již na podzim," řekl tiskový mluvčí národního týmu Pavel Pillár. Jarolímovy námluvy pak vyvrátil také předseda FAČR Martin Malík.

Žádnou nabídku na stole nemám, popřel spekulace Jarolím
720p 360p

"Žádnou nabídku na stole nemám, soustředím se pouze na reprezentaci. Po zpackaném zápase s Austrálií máme co napravovat," potvrdil i trenér Jarolím.

Národního týmu na Karel Jarolím ujal na začátku kvalifikace o MS 2018. Ve skupině ale skončil za vítěznými Němci a druhým Severním Irskem. 

Jednašedesátiletý Jarolím v minulosti v arabském světě působil. V letech 2011 až 2013 někdejší kouč pražské Slavie či Mladé Boleslavi vedl saúdskoarabský klub Al Ahlí Džidda, pak odešel do Spojených arabských emirátů koučovat Al Wahdu.

U reprezentace má Jarolím působit až do roku 2020. Loni v říjnu se na tom po neúspěchu v kvalifikaci o mistrovství světa dohodl s vedením FAČR, i když se jeho smlouva dá letos v létě vypovědět.

Trávník: Slavia? Něco na tom bylo. Možná se v létě bude něco dít
720p 360p

Jarolím po debaklu: Nejhorší porážka v historii? Je mi hrozně
720p 360p

Koubek za inkasované góly nemůže, říká brankářský kolega Vaclík
720p 360p

Jarolím peskoval hráče: To už máte hotovo? Jdete jak na pohřeb!
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze