Česko - Brazílie: Levné vstupenky znovu v prodeji. Na stadion doražte včas | iSport.cz
25. března 2019 • 11:45

Nejlevnější lístky na Brazílii znovu v prodeji. Na stadion doražte včas

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4 Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Již v úterý to vypukne. Očekávaný fotbalový svátek je tu. Česká fotbalová reprezentace se v přípravném utkání střetne s Brazílií. Do Prahy dorazil kádr nabitý hvězdami, jako jsou Roberto Firmino, Alisson, Ederson, Gabriel Jesus, Thiago Silva a další. Národní tým bude chtít proti "kanárkům" odčinit debakl 0:5 s Anglií. Na utkání stále zbývá nekolik vstupenek.Fanoušci, kteří si nechtějí nechat ujít výjimečný přípravný zápas českých fotbalistů proti Brazílii, ještě mají šanci sehnat vstupenky. Uvolnily se totiž propadlé rezervace a některé lístky také nevyužil nově vzniklý Fanklub. Stále tak je k dispozici několik stovek vstupenek.

Propadlé rezervace je možné koupit na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz, a to až do úterního utkání. Jedná se převážně o kategorii Premium seats.

Naopak jen fyzicky na pokladnách je možné získat vstupenky, které jako nevyužité vrátil Fanklub. Největší část v tomto balíčku tvoří nejlevnější lístky III. kategorie za 990 korun. K dostání budou na Sinobo Stadium na pokladně u vstupu číslo 2. Prodej bude probíhat v pondělí od 16:00 do 20:00 a v úterý od 12:00 do 21:00 (v případě vyprodání budou pokladny samozřejmě zavřené dřív).

Česká reprezentace nastoupí proti Brazílii v Edenu v úterý ve 20:45. Organizátoři žádají fanoušky, aby na stadion vyrazili s předstihem, aby se na svá místa dostali včas. 

Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy

Brazilci přistáli v Praze! Hvězdy nad ránem rozdávaly fanouškům podpisy

TOP 10 Brazilců: Fotbalový kouzelník z reklamy i obránce, jehož střelu zkoumali vědci

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud