Premier League | Owen na cestě do Manchesteru City | iSport.cz
10. ledna 2009 • 16:13

Owen na cestě do Manchesteru City

Michael Owen
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Michael Owen uzavřel gentlemanskou dohodu s Manchesterem City a po sezoně by tak měl zamířit do týmu ovládaném šejkem Mansúrem, informuje britský Daily Express.Owen údajně jednal se zástupci konkurentního klubu posledních pár týdnů a nakonec došli k dohodě. Talentovaný útočník v létě podepíše v Manchesteru smlouvu za předpokladu, že City nesestoupí z Premier League.

Newcastle nabídl anglickému reprezentantovi novou dlouhodobou smlouvu už před několika měsíci. Owen ji ale odmítl podepsat, protože chtěl důkladně prozkoumat své možnosti. Manchester City přistoupil i na hráčovy platové požadavky (cca 10 milionů korun měsíčně). V jejich dohodě je ale podmínka, že se Owen do podpisu smlouvy vážněji nezraní.

Od přestupu do Newcastlu před třemi a půl lety nastřílel Owen pouze 30 branek. Pozitivem pro klub je letos alespoň to, že se devětadvacetiletému útočníkovi v poslední době vyhýbají zranění.

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud