Premier League | VIDEO: Zlý chlapec Barton: Vypálil soupeři pěstí! | iSport.cz
11. listopadu 2010 • 19:17

VIDEO: Zlý chlapec Barton: Vypálil soupeři pěstí!

Autor: ČTK, spo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Všech 69 gólů Slavie: Podívejte se na Hušbauerovy rakety a další parádičky
Lídr Slavie Stanciu: V Česku jsem díky Trpišovskému
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zlý chlapec anglické Premier League Joey Barton zase úřadoval. Ve středečním zápase svého Newcastlu s Blackburnem udeřil pěstí hráče soupeře Mortena Pedersena. Přímo na solar. Rozhodčí si jeho přestupku nevšiml, anglická federace ovšem ano a problémový záložník si tři zápasy nezahraje."Sami jste to viděli na obrázcích, nechci o tom mluvit," uvedl Pedersen po zápase, v němž jeho tým zvítězil nad Newcastlem 2:1.

Rozhodčí si Bartonova zákroku nevšiml, ale Fotbalová asociace dnes rozhodla, že zahájí s bývalým anglickým reprezentantem disciplinární řízení.

Barton následně uznal svou vinu, čímž obdržel automaticky trest na tři zápasy. Zmešká tak duely s Fulhamem, Boltonem a Chelsea. Za své jednání se omluvil.

Pokud by se rozhodl hájit a neuspěl by, riskoval by i delší distanc.

Bývalý hráč Manchesteru City má za sebou celou řadu prohřešků včetně napadení spoluhráče na tréninku či rvačky v restauraci, kvůli níž strávil 77 dní ve vězení.

V této sezoně na sebe však dosud upozorňoval hlavně dobrými výkony a má velkou zásluhu na současném pátém místě nováčka Premier League v tabulce.

Joey Barton.
Joey Barton.

Vstoupit do diskuse
0
35. kolo
Články odjinud


Články odjinud