5. prosince 2018 • 23:20

PSG podruhé v řadě ztratilo. Lyon přišel o neporazitelnost

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Paris Saint-Germain ztratili podruhé za sebou ve francouzské lize body. Suverénní lídři tabulky, kteří byli až do nedělní remízy 2:2 s Bordeaux v domácí soutěži stoprocentní, hráli v dnešním utkání 16. kola nerozhodně 1:1 ve Štrasburku.

Bez zraněného Neymara a v prvním poločase také bez odpočívajícího Kyliana Mbappého inkasovalo PSG jako první. Ve 40. minutě proměnil Kenny Lala pokutový kop za ruku německého reprezentanta Thila Kehrera. O vyrovnání se také z penalty postaral v 71. minutě uruguayský kanonýr Edinson Cavani poté, co právě Lala fauloval střídajícího Mbappého.

PSG se muselo o výsledek bát do posledních sekund, ale potenciálně vítězný gól domácího Adriena Thomassona nebyl uznán kvůli ofsajdu. Pařížané vedou tabulku o 14 bodů před Lille.

Devítizápasová série neporazitelnosti Lyonu skončila po dvou měsících domácí porážkou 0:2 s Rennes. Branku vítězného týmu hájil Abdoulaye Diallo místo Tomáše Koubka, jenž dostal v neděli čtyři góly od Štrasburku.