Nová krev pro Real. Casillasovi má krýt záda syn legendy Schmeichela | iSport.cz
16. října 2012 • 12:57

Nová krev pro Real. Casillasovi má krýt záda syn legendy Schmeichela

Autor: mjk
Nositel slavného jména by mohl přestoupit z druhé anglické ligy do Realu Madrid
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Věhlas svého otce už asi nepřekoná, přesto se mu svým životním angažmá nejspíš bude mít možnost alespoň na dálku přiblížit. Peter Schmeichel budil v 90. letech mezi třemi tyčemi Manchesteru United pořádný respekt. Teď má jeho syn Kasper možnost znovu spojit slavné brankářské jméno s klubem světového formátu.V brance druholigového Leicesteru se mu daří, s klubem momentálně okupuje druhou příčku. I jeho otec se dočkal největší slávy právě na Britských ostrovech.

Vedení Realu Madrid teď ale chce, aby dánský gólman spojil svou budoucnost se španělským velkoklubem. Přejí si, aby měla neotřesitelná jednička Iker Casillas v zádech spolehlivou náhradu, kterou vidí právě v pětadvacetiletém nositeli slavného jména.

Madridský vůdce Jose Mourinho zadal svému trenérovi brankářů Silvinu Lourovi, aby si vyhlédl spolehlivou dvojku. Je však také možné, že by přesun opět mohl rozpohybovat zájem o Casillase. Po něm by se podle britského serveru Dailystar mohli poohlížet oba manchesterští giganti a Chelsea.

 
Články odjinud


Články odjinud