31. prosince 2012 • 13:20

Straka při derby veteránů: pískot z publika i vlastní gól

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Na hokej netradičně už v 11 hodin! Jak na brzký čas reagují fanoušci? Na hokej netradičně už v 11 hodin! Jak na brzký čas reagují fanoušci?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na stejném místě zahajoval loni v říjnu svůj první trénink v bundě se slávistickým znakem, dnes v Edenu přetáhl přes hlavu dres Sparty. František Straka při silvestrovském derby poznal, že mu ještě řada diváků neprominula, jak šel jako vyhlášený sparťanský srdcař trénovat největšího rivala klubu z Letné.Na nikoho jiného se kolem pondělního oběda tak hlasitě nepískalo. „Franz“ se vešel do sestavy Sparty nad 45 let, jejíž zápas nebyl tolik sledovaný, ale i tak se často při jeho kontaktu s míčem ozýval zpoza hřiště pískot.  K tomu párkrát zaznělo i skandování Straka ven.


A to se na umělém trávníku objevilo několik obojživelníků, kteří prošli oběma kluby. Nikdo však fanouškům stále nevadí tolik jako Straka.

Bývalému reprezentačnímu obránci nevyšel zápas ani po fotbalové stránce. Ještě v prvním poločase si dal vlastní gól a pak jen přihlížel, jak Slavia v pohodě navyšuje svůj náskok na konečných 7:2.

Slavii posílila i červenobílá ikona Vladimír Šmicer
Slavii posílila i červenobílá ikona Vladimír Šmicer

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze