28. srpna 2007 • 00:00

Horváth odložil operaci třísel

Autor:PRAHA - Ačkoliv se s Pavlem Horváthem pro odvetu s Arsenalem vůbec nepočítalo, kreativní záložník by měl do utkání nastoupit. Důvod změny? Delší doba rekonvalescence, než se čekalo. Bývalý reprezentant se měl do pondělí rozhodnout, jestli kvůli bolestem v tříslech podstoupí operaci, nebo bude hrát dál. Ještě po sobotním zápase s Viktorií Žižkov sám hráč přiznal, že na Arsenalu pravděpodobně nebude. Teď je všechno jinak. "S Horváthem to vypadalo tak, že se měl v úterý podrobit operaci třísel. Ale vzhledem k tomu, že doba léčení by byla delší, než jsme předpokládali, tak se celá věc odloží a jede s námi," vysvětlil trenér Michal Bílek. Na Letné počítali s tím, že by jedna z opor vynechala víkendový ligový duel s Olomoucí a během následné reprezentační přestávky by se dala dohromady. "Jenže by byl mimo asi měsíc. Takže se budeme snažit o to, aby Pavel hrál do doby, dokud bude moct. Kdyby vydržel do zimní přestávky, tím lépe pro nás," přeje si Bílek. Oproti původním předpokladům by se mohl na Emirates Stadium objevit i Tomáš Řepka, který v úvodním utkání s Arsenalem utrpěl zranění kolene. "čepkův stav je podstatně lepší, je šance, že nastoupí oba (i s Horváthem)," uvedl kouč. Sparta odlétá do Londýna dnes v deset dopoledne, v 19 hodin tamního času (20 SELČ) vyběhne k předzápasovému tréninku.

Témata: 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze