7. června 2015 • 22:53

Slavnostní průvod Barcy: Neymar tančil, Messi se cpal hamburgrem

Autor:
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vyhráli španělskou ligu, španělský pohár a do třetice přidali v sobotu po výhře nad Juventusem (3:1) triumf v Lize mistrů. Fotbalisté Barcelony mají co oslavovat. V neděli, když se vrátili z Berlína domů, je čekal slavnostní průvod městem zakončený na stadionu. Fanoušci jásali, hráči slavili. Neymar dokonce předváděl různé taneční kreace. Později se trio MSN (Messi, Suárez, Neymar) v autobuse cpalo hamburgery.Jsou mistři, a to se musí řádně oslavit. Messi a spol. přivezli domů, do Barcelony ušatý pohár pro vítěze Ligy mistrů a za odměnu na ně čekaly davy fanoušků, kteří se s nimi chtěly podělit o jejich radost.

Fotbalisté Barcelony byli samý úsměv. Dokonce i trenér Luis Enrique měl pusu dokořán a od ucha k uchu. Autobus s oslavenci projel celé centrum katalánské metropole a na každém rohu byly k vidění vlajky se symboly Barcelony.

VIDEO: Trio Messi, Suárez a Neymar se cpe hamburgery

VIDEO: Neymar tančil na střeše autobusu

 

Celá jízda směřovala na zaplněný stadion, kde slavnostní průvod končil. Než ale fotbalisté do cíle dorazili, náramně se bavili. Dani Alves v brazilském dresu skotačil na střeše autobusu a pumpoval fanoušky, Neymar s Piquem předváděl taneční kreace a Messi se Suárezem se ládovali hamburgery.

Xavi Hernandez patří k ikonám španělského velkoklubu
Xavi Hernandez patří k ikonám španělského velkoklubu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze