13. července 2015 • 17:58

Švancara v kabrioletu jako rapper: V klipu děkuje za Lužánky

Autor:
Švancara v kabrioletu jako rapper: V klipu děkuje za Lužánky
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na jeden den vdechl chátrajícím Lužánkám život. Na rozlučku Petra Švancary s profesionální kariérou se 26. června vměstnalo na slavný brněnský stadion 35 tisíc fanoušků. S přípravou na velkolepou akci pomáhala Švancarovi řada dobrovolníků a kamarádů, kterým bývalý útočník věnoval píseň "No a co".Švancara v songu rapuje o Lužánkách, Brňácích, i fotbalových fanoušcích obecně. V klipu vystupuje i zpívá brněnský rapper Tafrob, oba společně se prohání jihomoravskou metropolí a vzdávají hold "svému" městu.

„Celý spot včetně songu je poctou všem dobrovolníkům a fanouškům, kteří se podíleli na přípravě této jedinečné akce. Ukazuje jenom to, že v Brně nejenom fandíme, ale žijeme srdcem,“ prozradila důvody vzniku klipu Jana Pikardová z pivovaru Starobrno, který se podílel na produkci a pomáhal Švancarovi i s přípravou exhibice.

Švancara v kabrioletu jako rapper: V klipu děkuje za Lužánky

Lužánky chátraly od roku 2001, po čtrnácti letech se na tamním pažitu znovu hrál fotbal. A bývalý útočník Brna, Žižkova nebo Slovácka doufá, že to nebylo naposledy. Bezprostředně po konci exhibice prozradil svou touhu. „Přál bych si, aby se za Lužánkami konaly další akce. Stadion plánuji dál udržovat,“ uzavřel Švancara. Tak uvidíme.

Švancara se za slzy nestyděl. Podívejte se, jak skvělou měl rozlučku

Mercedes Švancara zajel do garáže! Tleskalo mu 35 tisíc fanoušků

MERCEDES Švancara! Podívejte se na úžasné choreo z rozlučky

480p 360p 240p
Šlo o Lužánky! Švancara prosil zlobivé fanoušky, ti neposlouchali

Petr Švancara si pozval na rozlučku Za Lužánky i bývalou partnerku Moniku Čuhelovou
Petr Švancara si pozval na rozlučku Za Lužánky i bývalou partnerku Moniku Čuhelovou

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze