Devatenáctka Sigmy zazářila v Evropě! Na jaře může narazit i na Juventus

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Fotbalisté juniorky Sigmy Olomouc postoupili do jarních bojů Youth League, mládežnické obdoby Ligy mistrů. V odvetě 2. kola mistrovské části hráli nerozhodně 2:2 na hřišti Maccabi Tel Aviv a po úvodní domácí remíze 1:1 jdou dál díky většímu počtu vstřelených gólů na hřišti soupeře.

Svěřenci trenéra Tomáše Janotky se 17. prosince dozvědí soupeře, se kterým se v únoru utkají o postup do osmifinále. Tam se dosud z českých týmů dostala jen Příbram v sezoně 2015/16. Olomouc může narazit i na Chelsea či Juventus Turín.

Sigma v Izraeli vedla v 50. minutě po gólu Pavla Zifčáka, ale domácí skóre rychle otočili. V 78. minutě ale vyrovnal Ondřej Zmrzlý a zajistil hostům postup.