26. května 2021 • 09:24

Poborský zrušil rozhovor i účast v debatě kandidátů: Okolnosti se změnily

Autor: šp
Vstoupit do diskuse
45
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Famózní bitva! Muchová ve finále Roland Garros padla, slaví Šwiateková
Hovorka bilancuje po kariéře: Mám před sebou čistý stůl. Co řekl o potyčce s Kangou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Deník Sport se ze zcela pochopitelných důvodů rozhodl dát v těchto dnech výrazný prostor tématu mimořádně důležitých voleb do vedení Fotbalové asociace České republiky. Proto oslovil všechny kandidáty s pozváním ke společné debatě v televizním studiu, předem si s nimi domluvil obsáhlé rozhovory, s předstihem jim odeslal dotazníky s množstvím klíčových témat a vše anoncoval na stránkách Sportu i na webové platformě iSport.cz. S Petrem Fouskem i Vladimírem Šmicerem, jenž minulý týden z boje odstoupil, vše proběhlo dle domluveného scénáře. Nikoliv s Karlem Poborským. Ten nám v úterý – tři dny před vydáním rozhovoru a šest dní před debatou – oznámil, že všechno ruší.„Děkuji za pozvání do debaty i za možnost rozhovoru. I když jsem Vám účast původně potvrdil, okolnosti se natolik změnily, že Vaší nabídky nevyužiji,“ napsal prostřednictvím emailu šéfredaktorovi Lukáši Tomkovi.

Sport byl ke kandidátům natolik vstřícný, že všem zaslal hrubý scénář debaty, se čtrnáctidenním předstihem dotazníky i okruhy témat pro rozhovory.

Poborský se jako jediný odmítl osobně setkat, odkázal se na enormní pracovní vytížení. Proto dostal možnost odpovědět formou emailové korespondence na témata, která úzce souvisejí s jeho osobou a která se kupříkladu dotýkají jeho nejbližších spolupracovníků.

Nicméně nakonec se rozhodl vše zrušit. Rozhovor připravovaný do pátečního vydání Sportu tedy nevyjde.

Vstoupit do diskuse
45

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud