20. října 2021 • 20:10

Limberský na křtu: Držel jsem se, bylo to bez slz. Zářila jeho Lenka

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
MOMENTY 17. kola: Crazy Bolek, jubilant Mareš a lekce z anatomie
Češi v zahraničí: SCHIKANA a Coufalova asistence. Hrál i Vydra
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve VIP prostorách u tribuny plzeňské Doosan Areny si užíval mimořádný večer. David Limberský křtil svou knihu, dorazilo hodně zajímavých hostů. Krásná manželka Lenka, spoluhráči s dětmi, manželkami. Nechyběli Limberského rodiče ani majitel Viktorie Adolf Šádek. „Některé vzpomínky byly nostalgické,“ přiznal někdejší dlouholetý obránce a opora západočeského klubu.Limberský v létě ukončil profesionální kariéru, nyní může bilancovat. Zažil úspěšnou desetiletku v Plzni, kde byl u všech pěti titulů a tří účasti v Lize mistrů. A taky u průšvihů, na všechno vzpomíná v nové knížce. Obsáhle vyprávěl i v nedávném exkluzivním rozhovoru pro Sport Magazín.

Adolf Šádek Limberskému domluvil, aby své vzpomínky vydal až po kariéře. „Jsem rád, že to šéfík vzal,“ pousmál se, když reagoval na majitele západočeského klubu. Šádek se stal kmotrem jeho knihy.

Na obrazovkách běžely sestřihy jeho nejlepších momentů a krásných gólů úspěšné kariéry. „Musel jsem se hodně držet, ale dal jsem to bez slz,“ přiznala jedna z nejkontroverznějších postav českého fotbalu uplynulých let.

David Limberský s manželkou Lenkou
David Limberský s manželkou Lenkou

Popřát svému někdejšímu parťákovi přišli někteří spoluhráči s partnerkami a dětmi, dorazil i současný plzeňský trenér Michal Bílek nebo asistent Marek Bakoš. Mezi hosty zářila Limberského manželka Lenka, které to ve zlatých šatech hodně slušelo.

„Nejlépe se popisovaly úspěchy a oslavy, pochopitelně. To šlo samo. Nejhůř smrt mých kamarádů. Čiši, Rajtyho a Biziho. Tam to bylo hodně smutný, byly velké emoce,“ odpovídal Limberský, jak se mu bilancovala kariéra.

V Plzni by se měla i konat oficiální rozlučka, kde mu na zaplněných tribunách poděkují fanoušci. „Rozlučkový zápas se chystá, jsme na tom domluveni se šéfíkem (Adolfem Šádkem). Termín ještě uvidíme,“ řekla 38 letá klubová ikona.

Byla to jízda! Limberský pokřtil svou novou knížku, kmotrem se stal Šádek

Limberského manželka Lenka: S tím, že skončil s ligovým fotbalem, nesouhlasím

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud