26. ledna 2022 • 11:40

Souboj v hubnutí: Barankovi chybí cukry, Tomajko hlásí shozená kila

Autor: iSport.cz, mas
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH z MS: Finsko - Česko 3:0. Olkinuora vynuloval české střelce
Ondřej Pavelec o českém systému: Já nikdy nedával pozor, ale hráči nemají na výběr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve čtvrtém díle pořadu Fotbal vs. hokej jde do tuhého. Bývalý fotbalista Miroslav Baranek nechtěl uhnout ze svých sportovních aktivit a trénování, což ale znamená, že po zátěži pociťuje nedostatek cukru a chybí mu energie. Někdejší hokejový reprezentant Jan Tomajko se zase podělil o první pozitivní výsledek na váze, když po týdnu dokázal shodit tři kilogramy. Jaký tučný ústupek z diety jim jejich dietolog povolí? Podívejte se na VIDEO.Baranek na dálku svádí souboj s bývalým sparťanským hokejistou a dvojnásobným mistrem světa Janem Tomajkem v hubnutí. Už týden oba konzumují jídlo z balíčků proteinové diety Victor by Victus a jsou při tom pod dozorem Mall.tv.

Dvojice dostala doporučení zvolnit, než si těla zvyknou na nový režim s menšími dávkami jídla vícekrát za den,. Nepustili se tedy do tvrdého tréninku, ale oba vyzkoušeli jógu. Jóga je očista pro tělo i duši, ale podle záběrů se zdá, že se s ní naši borci moc neztotožňují. „Nevím, čí to byl nápad, ale mám teď dělat jógu,“ prohodí Baranek. Tomajko přiznává, že jí ještě nikdy necvičil a nejspíš už ani nebude. „To pro mě není,“ dodá po skončení.

Mezi sebou si pak přes videohovor sdělí své dosavadní pocity. „Jedu svůj režim, dvakrát fitko, dvakrát kardio. Dal jsem si jednou tenis, jednou chůzi. Ale že bych se vydával víc, než jsem se vydával před tím? To vůbec,“ přiznává Baranek, který se cítí lehčí a prázdnější. Tomajko si v cvičení přidává jen, když se cítí dobře.

Dojmy a poznatky je třeba sdělit i svému obezitologovi Martini Cvrkalovi. „Snažím se u toho trénovat, běhat, cvičit, ale energie nemám na rozdávání,“ přiznává Baranek, že po zátěži mu chybí cukry, čemuž Cvrkal rozumí a dvojici nabádá, ať na sebe v takovém případě dáva pozor.

Tomajko se pochlubil jednou zásadní novinkou. „Já už to samozřejmě zkoušel na váze, tam to bylo vidět,“ přiznal Tomajko, který před výzvou vážil i přes 93 kilogramů a nyní má kolem 90 kg.

„Hmm. Tak to je výborné,“ reaguje Cvrkal a trošičku dvojici v dietě poleví. Sportovcům nabídl trošku tučnější odměnu v případě odmakaného dne. „Když budete mít ten den náročný, to znamená víc sportu nebo pohybu, doporučil  bycg dát si kus dobrýho masa se zeleninou.“

Zdá se, že zvykání na stravovací režim je náročnější, než si oba mysleli. Jak se s tím budou prát dál, uvidíte přiště. Je zkrátka potřeba zpomalit… Dieta i sázka se blíží do finále. 

Podívejte se na předchozí díly pořadu Fotbal vs. Hokej: Souboj na proteinu!

Tomajko vs. Baranek v dietě: hlad i boj s peřinou. Čím se můžou „dožrat“?
Video se připravuje ...

Souboj v hubnutí: První dril i chipsy, Tomajkovi vadí břicho přes kalhoty
Video se připravuje ...

Tomajko vs. Baranek, souboj v hubnutí. Po vážení se chystají na dietu
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud