5. srpna 2008 • 11:55

Rebel Abraham hraje futsal

Autor:
Reklama
Martin Abrahám
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky? SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nováčka futsalové ligy Olympii Mělník posílil Martin Abraham, se kterým se těsně před zahájením fotbalové sezony rozešla ve zlém mistrovská Slavia Praha.V novém působišti se Abraham poprvé představil o víkendu na futsalovém turnaji v Brně. Do Mělníka přestoupil v minulém týdnu z Helasu Brno.

"Odešel v podstatě zadarmo, neboť dva roky futsal nehrál. Z tohoto pohledu je proto jeho tabulková hodnota při přestupu velmi nízká. Dostali jsme za něj od Mělníka zhruba 2500 korun," řekl ČTK trenér a současně i prezident Helasu Jan Loup.

Brněnský klub původně uvažoval, že by si Abrahama nechal na své soupisce jako posilu. "Problém byl v tom, že Martin bydlí kousek od Liberce a do Brna by měl komplikované dojíždění. Proto jsme jej uvolnili," dodal Loup.

Abrahama z prvoligového kádru Slavie přeřadil před zahájením sezony za porušení interních klubových předpisů trenér Karel Jarolím do B týmu. Zde však devětadvacetiletý hráč vydržel pouze dva týdny. Po konfliktu se s problémovým hráčem rychle rozloučil i kouč rezervy Miroslav Janů.

Futsal bude zřejmě pouze Abrahamovým dočasným působištěm. Hráč se netají tím, že by se rád ještě vrátil do velkého fotbalu v některém zahraničním klubu. Na testech v anglickém Barnsley však neuspěl, zájem o jeho služby údajně mají kluby z Kypru a Izraele.

Témata:  sport, fotbal, abraham, Mělník

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 17. kola Fortuna ligy »

18. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Plzeň (pá 7.12., 18:00), Dukla - Příbram (pá 7.12., 18:00), Baník Ostrava - Bohemians (so 8.12., 15:00), Karviná - Jablonec (so 8.12., 15:00), Olomouc - Slovácko (so 8.12., 15:00), Slavia - Mladá Boleslav (so 24.11., 17:00), Sparta - Teplice (ne 9.12., 17:00), Liberec - Opava (ne 9.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze