Hašek prý kandidovat bude! | iSport.cz
4. června 2009 • 18:45

Hašek prý kandidovat bude!

Autor: ČTK, spo
Vstoupit do diskuse
0
Ivan Hašek
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Dle důvěryhodných zdrojů ze svazové generality je Hašek rozhodnut potvrdit svou kandidaturu na páteční tiskové konferenci. Tuto informaci přinesl dnes odpoledne server idnes.czHašek už před časem deklaroval, že na osudu českého fotbalu mu velmi záleží, ale kandidaturu podá pouze v případě, že získá potřebnou podporu a hlavně vliv změnit mnohé ku prospěchu nejpopulárnějšího českého sportu, který se nachází ve vleklé krizi.

Během dneška se v Synot Tip Aréně konala utajovaná schůzka budoucího kandidáta s českými a moravskými funkcionáři, kde se ladily detaily možné spolupráce. Podle všeho došlo k dohodě a Hašek zítra oznámí svou kandidaturu.

"Ve svém vystoupení Ivan Hašek vysvětlil hlavní cíle, s nimiž do voleb půjde, a hlavní plány, kterých se chce držet. Svůj tým prý představí až v dalších dnech," uvedl funkcionář, podle kterého se zdá, že valná hromada bude mít za dva týdny klidnější průběh než ty předchozí a svoje vedení zvolí.

Za takových okolností padá kandidatura teplického bosse Františka Hrdličky, který oznámil, že pokud se Hašek odhodlá, on se o místo svazového šéfa ucházet nebude.

Hrdlička: Kandidatura? Počkám na Haška »

 

Témata:  sport, fotbal, hašek
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud