Falter na zkoušce v Nižnij Novgorodu

Falter
FalterZdroj: ČTK
ČTK
KHL
Začít diskusi (0)

Český hokejový brankář Martin Falter je na zkoušce v ruském celku Torpedo Nižnij Novgorod. Pětadvacetiletý gólman, kterému skončila smlouva v Liptovském Mikuláši, by měl strávit na testech v celku účastníka Kontinentální ligy několik dnů.

Informoval o tom oficiální web ruského klubu.Bývalý juniorský reprezentant Falter se v české extralize výrazněji neprosadil. Za mateřské Vítkovice odchytal 17 zápasů, ale kredit si získal až působením v Liptovském Mikuláši, kde se během posledních čtyř sezon vypracoval na post jedničky.

V tomto ročníku slovenské extraligy Falter pětkrát uhájil čisté konto a spolu s košickým Lacem a bratislavským Finem Hovim se stal v tomto ohledu nejúspěšnějším brankářem soutěže.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů