VIDEO: Nešika Simmonds sejmul oblíbence Jágra Girouxe | iSport.cz
11. prosince 2011 • 15:25

VIDEO: Nešika Simmonds sejmul oblíbence Jágra Girouxe

Autor: lbc
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Karviná raději nekropila, srnec Kanga a adventní judistický chvat  LIGA NARUBY: Karviná raději nekropila, srnec Kanga a adventní judistický chvat
SESTŘIH LM: Salzburk - Liverpool 0:2. Naděje na senzaci vydržela poločas SESTŘIH LM: Salzburk - Liverpool 0:2. Naděje na senzaci vydržela poločas
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Když má tým na soupisce hráče, který vede bodování NHL, většinou se ho spoluhráči snaží úzkostlivě chránit. Znemožnit soupeřům, aby ho mohli zranit. Hýčkat ho, aby měl klid na svoji hru. Útočník Flyers Wayne Simmonds na podobné zacházení ale očividně nevěří. Týmového kolegu Girouxe, který je v současnosti nejproduktivnějším hráčem ligy, při pokusu o frajeřinku trefil kolenem do hlavy.Simmonds se tímto způsobem vyznamenal na konci druhé třetiny zápasu proti Tampě Bay. Giroux uklouzl při obranném zákroku a klečel na ledě. Třiadvacetiletý Simmonds měl nejspíš dost času na to, aby se mu pokusil vyhnout, místo toho se ale největší hvězdu týmu pokusil přeskočit.

Frajerský kousek se mu však nepodařil a spoluhráče trefil kolenem do hlavy. Giroux, který do té doby stihnul Tampu potrápit jednou asistencí, pak už do posledního dějství nenastoupil.

Generální manažer Paul Holmgren po zápase trval na tom, že důvod Girouxovy absence byl jen preventivní. "Opravdu nejde o otřes mozku, netrpí bolestí hlavy nebo něčím podobným," odpověděl novinářům na dotazy, které odrážely strach z nejobávanějšího zranění v dnešním hokeji."

Že bude Giroux v pořádku věří i Jaromír Jágr, který si vzájemnou souhru od začátku sezony náramně pochvaluje. "Nevím co se stalo, ale bude v pořádku. Je to tvrdý chlap," prohlásil český útočník, který byl s gólem a asistencí největší hvězdou utkání.

Jaromír Jágr slaví svůj gól v síti Toronta s Claudem Girouxem
Jaromír Jágr slaví svůj gól v síti Toronta s Claudem Girouxem

Témata:  sport, jágr, giroux, simmonds, video
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud