2. dubna 2012 • 15:37

VIDEO: Brankář Dallasu trefil fanouška, daroval mu ručník a hůl

Autor:
Reklama
Kustod podává fanouškovi Lehtonenovu hůl.
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Se smíšenými pocity vstupoval do pátečního utkání mezi Dallasem Stars a Vancouverem Canucks domácí fanoušek. Nejdříve to byla bolest a poté radost.Největší hvězdou mezi Hvězdami z Dallasu je v letošní sezoně finský brankář Kari Lehtonen. Dvojka draftu z roku 2002 prožívá vynikající sezonu a každý zápas předvede minimálně jeden zázračný zákrok.

Při pátečním rozbruslení cvičně nahazoval kotouč na mantinel. Ten ale trefil jednoho z fanoušků v dresu Stars a ten okamžitě začal krvácet.

Osmadvacetiletý Lehtonen okamžitě přispěchal s omluvou a zraněnému nadšenci hodil přes mantinel ručník. Ten mu v první chvíli navíc sebrala dívka stojící po jeho pravici.

Oddaný fanoušek byl poté ošetřen a ze střídačky Stars navíc jako bolestné dostal Lehtonenovu brankářskou hůl. A jako poučka se na kostce nad ledem objevil nápis "pozor na letící puky".

Tak nakonec mohl fanda jen litovat prohry, Vancouver porazil Dallas 5:2.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze